Anasayfa / Duyurular / AltisTÜRK Sunucumuza Atılan DDoS Hakkında!

AltisTÜRK Sunucumuza Atılan DDoS Hakkında!

Bir konuda diğer insanlardan iyiyseniz, yaptığınız işin hakkını vererek yapıyorsanız ve bu işte başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız eğer, bir çok düşmanınız olabilir.
Bunun için bazı kişiler veya bazı kurumlar sizin düşmenizi isteyebilir.
AltisTÜRK Türkiye’nin İlk ve En İyi AltisLife ROLEPLAY sunucusu yaklaşık 3 yıldır “Oyuncunun Kazandığı Server” misyon ve vizyonu ile oyuncularına hizmet vermektedir.
Kalleşçe ve karaktere sığmayacak şerefsizce yapılan bu davranışlara hiçbir zaman onların seviyesine düşerek karşılık verilmedi vermeyecektirde… Hakkımızı hukuksal yoldan aramaya devam edeceğiz!
Uzun zamandır düşünmekte olduğumuz bu planı daha hızlı bir şekilde aktif etmeye karar verdik. Sunucu altyapımızı daha güçlü ve alt yapısı yüksek olan kendimize ait bir sunucuya geçme kararı almış bulunmaktayız. En kısa sürede yeni sunucumuza geçiş yapacağız ve hiçbir şekilde oyunda bir kaybınız veya bir zararınız olmayacağını AltisTÜRK Yönetimi olarak bunu sizlere belirtiriz. Yeni geçeceğimiz bu sunucuda sunucumuza eklenecek bir çok değişiklik ve bir çok yenilikte sizlere bu sunucu ile geleceğini belirtiriz. Türkiyede AltisLife RPG sunucularında herzaman ilkleri sizlere sunan AltisTürk Aliesi olarak bu yeni makinemizle en güncel en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğimizi belirtiriz.

AltisTÜRK Yönetimi olarak bu zor dönemde bizi yalnız bırakmadığınız ve bizleri desteklediğiniz için sizlere tek tek teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

AltisTürk Ailesi!

Hakkında TStere

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir